Bir İntikam Oyunu Past Cure - EskiBlog

Bir İntikam Oyunu Past Cure

Phantom 8 Studio’nun hazırlamış olduğu Past Cure oyununu sizler için inceledik. Eski bir asker. Zamanında birçoklarını öldürmüş, vatanına hizmet etmiş. Fakat artık emekli olmuş, kendi hayatını yoluna koymaya çalışıyor. Ama buna izin vermiyorlar; onu kapana kıstırıp kendi işlerini halletmeleri için alıkoyuyorlar. Adı Ian. Ve o artık özgür…

Tabii zamanında sağlam bir asker olduğu için onu kaçırıp üzerinde birçok deney yapan bu adamlara karşı kayıtsız kalacak değil. Deneyler sonucunda kazandığı telepati ve telekinesis güçleri sayesinde, artık her zamankinden daha tehlikeli olan Ian, düşmanlarının peşine düşüyor, soluksuz bir macera başlıyor.

2 Şubat’ta, PC, PS4 ve XONE için piyasada olması beklenen Past Cure, ismini daha önce duymadığımız bir yapımcıdan, Phantom 8 Studio’dan geliyor.

Yapımcılar bu aksiyon oyununu iki kısma ayırmış. Bir tarafta Hitman benzeri bir oynanışa sahip olan gerçek dünya var, diğer tarafta bulmaca çözmenin ve hayatta kalmanın ön planda olduğu rüya alemi bulunuyor. Bu iki kısım arasında Soul Reaver benzeri bir geçiş yapmayacağız, bölümlere ayrılmış oyundayeri geldiğinde dünyalar arasında yolculuk edeceğiz.

Çizgisel bir oynanışın planlandığı Past Cure, bizi bolca sinematik ara sahne ve sinematik oynanışla da buluşturmayı vaat ediyor. Garip mağaza mankenleri tarafından da bolca kovalanacağımız
oyun, beklenmedik bir şekilde iyi çıkabilir. Oyun ilginizi çektiyse yayımlanan fragmanları phantom8.studio adresinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla