Euro Truck Simulator Ford Mondeo Araba Yaması - EskiBlog

Euro Truck Simulator Ford Mondeo Araba Yaması

Birçok oyunseverin müptelası olduğu bir tır sürme simülasyonu olan Euro Truck Simulator için Ford Mondeo araba yamasını sizler için hazırladık.

Avrupa yollarında bizlere uzun yolculuk yapma fırsatı sunan Euro Truck Simulator oyunseverlere gerçekçi bir tır simülasyon özelliği sunmaktadır. Oyunda bizlere sunulan yollar tamamen Avrupa yollarının yansımasıdır. Aynı şekilde şehirlerde Avrupadaki şehirlerin dijital ortama aktarılmış halidir.

Kullanılan tırlara gelince hiçbir ayrıntıdan kaçınılmamış, direksiyounundan kokpitlerine göstergerlerine kadar her detayına yer verilmiştir. Modeller yüksek modelleme olarak kullanılmıştır. Yolculuk esansında benzin göstergelerini takip edebiliyor, hızımızı ayarlıyabiliyor ve sileceklerimizi çalıştırabiliyoruz. Kokpitten sağ ve sol aynalara bakıp yolumuzu kontrol altına rahatlıkla alabiliyoruz.

Oyundaki amaca gelince bizlere teslim edilen kargoları belirli güzergahlar üzerinden istenilen adrese zamanında teslim edebiliyor olmamızdır. Madrid’ten Romaya’ya kadar Avrupa şehirlerinde gerçekleşen bu yolculuklar bizlere şehirleri tanıma fırsatı vermektedir.

Euro Truck Simulator’ın en güzel tarafı da günün farklı zaman dilimlerinde yolculuk edebilme imkanı sağlamasıdır. Gündüz geziyorsak eğer güneşi yolları ağaçları rahatlıkla görebiliyoruz. Gece yolculuk yapıyorsak eğer karanlıkta farlarımızın yansımasını rahatlıkla görebiliyoruz.

Yama İçin Yapmanız Gerekenler;

Vermiş olduğumuz linklerden İndirdiğiniz SCS Dosyasını Belgelerim klasöründe yer alan/ Euro Truck Simulator / Mod Klasörünün içerisine Atınız..

Alternatif İndirme Linkleri :

Zippyshare MediaFire Turbobit Depositfiles 4Shared Yandex.Disk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla