A101 Samsung MS23K3515AW Mikrodalga Fırın

A101 marketlerinin bu haftaki aktüel ürünler listesinde yer verdiği Samsung MS23K3515AW Mikrodalga Fırın ürününü sizler için inceledik.

Öne Çıkan Özellikleri

  • Hızlı Buz Çözme işlevi, gıdaların buzunu hızla ve eşit şekilde çözer. Otomatik buz çözme algoritması, sık görülen 5 gıda türü için doğru buz çözme süresini hesaplayarak, malzeme hazırlama süresinin çok kısalmasını sağlar.
  • Çok sayıda yemek hazırlıyorsanız, Ilık Tutma özelliği bir ızgaralı ısıtıcı kullanarak yemekleri aşırı pişirmeden uygun sıcaklıkta tutar. Böylelikle yemekler her zaman taze pişirilmiş gibi lezzetli ve servise hazır kalır.
  • Dayanıklı CERAMIC INSIDE™ kolayca temizlenir ve çizilmez. Pürüzsüz yüzeyi ovulmadan temizlenebilir ve zaman içinde rengini kaybetmez. Ayrıca, pas ve çizilmeye çok dayanıklı olduğu için daha uzun süre dayanır.
  • Önceden programlanmış çok sayıda yöresel tarifi kullanarak geleneksel ev yemeği lezzetine duyduğunuz hasreti giderin. Yemeklerden herhangi birini tek bir düğmeyle pişirerek, zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • ECO Modu, bekleme durumundayken en düşük enerji tüketimini sağlayarak, elektrik tüketimini ciddi şekilde azaltır. Yemek pişirmediğinizde temel işlevler için asgari miktarda enerji harcadığından, elektrik faturalarından tasarruf sağlar.
  • Koku Giderme ayarı, iç bölümdeki havayı dışarı atarak, yemeklerden kalan kokuların hızla dağılmasını sağlar. Her yemeğin kokusu anında giderildiğinden, yemekleriniz her zaman taze ve leziz olur.
Derinlik (cm)32.4
Fırın Hacmi23
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm)33
Güç (W)850
IzgaraVar
Kontrol PaneliDijital
Kullanım ŞekliSolo
Mikrodalga Güç Kademesi6
ÖzelliklerÇocuk Kilidi
RenkBeyaz
Yükseklik (cm)21
Garanti Süresi (Ay)24

Samsung MS23K3515AW Fiyatı ve Garantisi

Dün yanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Samsung tarafından 2 yıl garanti altında olan bu ürüne A101 marketlerinden 27 aralık tarihinden itibaren 349,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.