Bim Fakir Galaxis Buharlı Ütü

Bim marketlerinin bu haftaki aktüel ürünler listesinde yer alan Fakir Galaxis Buharlı Ütü ürününü sizler için inceledik.

Öne Çıkan Özellikleri

+ Seramik tabanı ile ütü yaparken ihtiyaç duyulan kayganlığı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığını mümkün hale getirir.
+ Su damlatmama özelliği lekesiz, temiz bir ütü yapma keyfi yaşatır. Kendi kendini temizleyebilme ve kirece karşı koruma sistemi sayesinde kireçlenmenin önüne geçerek kullanım ömrünü uzatır.
+ Ayarlanabilir buhar gücü ve sıcaklık kontrolü ile buharı ve sıcaklığı ihtiyacınıza göre etkin şekilde kullanabilirsiniz.
+ 2 m uzunluğundaki güç kablosu ve 300 ml kapasiteli su tankı sayesinde kolay, verimli ve rahat kullanım imkanı sunar.
+ 2200 W güç çıkışıyla kırışıklıklara karşı etkili buhar gücü yaratır. Etkin şok buharı ve dikey buhar çıkışıyla kırışıklıklarla etkili mücadele edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Taban: (Seramik)
Gücü: 2200 W
Su Doldurma Kapasitesi: 300 ml
Sürekli buhar / Şok Buhar (gr / dk): 40 / 150
Kireç Önleme: Var
Damlama Önleme: Var

Kutu İçeriği

Kutu içerisinde Fakir Galaxis 2200 W Buharlı Ütü ve ütünüzle ilgili gerekli belgeler bulunur. Ürün ile ilgili detaylı güvenlik ve kullanım talimatlarını kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Fakir Galaxis Fiyatı ve Garantisi

Alman markası olan Fakir tarafından 2 yıl garanti altında olan bu ürüne Bim marketlerinden 7 aralık tarihinden itibaren 99,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.