Bim Meizu A20 Bluetooth Hoparlör

Bim marketlerinin bu hafta aktüel ürünler listesinde satışa çıkaracağı Meizu A20 Bluetooth Hoparlör ürününü sizler için inceledik.

Öne Çıkan Özellikleri

  • Bluetooth 4.2 versiyonunu kullanan aynı zamanda ses bozulmasını ve ortam gürültüsünü en aza indiren Meizu A20, kablosuz bağlantı noktasında da en yüksek güveni kullanıcılarına vermektedir.
  • Eşsiz iç tasarıma sahip olan ürün bu özelliği sayesinde kullanıcılarına açık alanda bile hissedilip katmanlanabilen, derin ve kristal netliğinde ses sağlamaktadır.
  • Ters konik hoparlör sadece 170 gr ağırlığında ve dış mekan kullanımı için çok uygundur. Ayrıca tek elle rahatça tutulabilecek bir tasarıma sahiptir.
  • 1800 mAh batarya, 15 saate kadar ekrana güç sağlayabilir, bu sayede evde ve dışarıda 300 şarkının veya 10 filmin keyfini çıkarabilirsiniz.

Meizu A20 Fiyatı ve Garantisi

2 yıl boyunca Meizu firması tarafından garanti altında olan bu ürüne 28 aralık tarihinden itibaren Bim marketlerinden 99,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sağlanmaktadır.