Bim Philips Buhar Kazanlı Ütü HI5916

Bim marketlerinin 21 aralık tarihinde satışa sunacağı Philips Buhar Kazanlı Ütü HI5916 ürününü sizler için inceledik.

Öne Çıkan Özellikleri

  • Philips HI5910/20 buhar kazanlı ütü, çıkarılabilir 1,1 litrelik su kazanı sayesinde ütüleme esnasında sürekli kazana su ekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Geniş kazan kapasitesi 2 saat boyunca su ekleme ihtiyacı duymadan aralıksız ütü yapmanızı sağlıyor. 
  • Smart Calc Clean sistemine sahip olan ürün, rahatlıkla musluk suyuyla bile kullanılabiliyor. Cihazı kirecin verdiği zararlara karşı koruyan sistem, kireci özel bir hazne içinde biriktiriyor.
  • Hazne tamamen dolduğunda ışık ve ses yardımıyla kullanıcılara hatırlatmalarda bulunuyor. Su kazanında yer alan geniş doldurma deliği, musluğun altında rahatlıkla doluyor.
  • 100 g/dk’ya kadar sürekli buhar çıkışı sunan sistem, ütüleme işlemi için harcanan süreyi en aza indiriyor. Philips tarafından geliştirilen buhar jeneratörü kırışıklıkları kısa bir sürede açmakla kalmıyor, kusursuz bir sonuç elde etmenizi garantiliyor.
  • EasyGlide seramik tabana sahip olan model, ütülenebilir tüm kumaşlar için mükemmel bir sonuç elde etmenizi kolaylaştırıyor. Kumaşa yapışmayan ve çizilmelere karşı son derece dirençli olan taban, kumaşlara zarar vermiyor. 

Teknik Özellikler

Taban: Seramik EasyGlide

Gücü: 2400 watt

Sürekli Buhar: 100 g/dk

Maksimum Buhar Basıncı: 4 bar

Su Doldurma Kapasitesi: 1100 ml

2 dakika gibi kısa bir sürede ısınan Philips buhar kazanlı ütü, sahip olduğu akıllı kireç temizleme sistemi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Üstelik kumaşın üstünde oluşabilen kireç lekelerine engel oluyor. 

Kutu İçeriği

Lacivert renge sahip Philips HI5910/20 ütü modeli, çıkarılabilir 1100 ml su haznesinin yanı sıra akıllı özelliklere sahip kireç temizleme kabıyla birlikte teslim ediliyor. Nasıl kullanılacağını ayrıntılı anlatan kullanım kılavuzu ve garanti belgesi kutu içeriğinde yer alıyor.

Philips HI5910/20 Fiyatı ve Garantisi

Bir dünya markası olan Philips tarafından 2 yıl Garanti altında olan bu ürüne 21 aralık tarihinden itibaren Bim marketlerinden 449,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.